top of page
Paper Waste

BALANNS

TEEKOND TASAKAALUKA MINANI

about

Särav mina.jpg

Minu olemus on lihtne ja selle lihtsuse tahan ma ka siin säilitada. Minu eesmärgiks on lihtsalt  tuua inimestesse rohkem teadmisi, mis on söömishäire, kuidas tulla selliste kaaskodanikega toime ja kuidas saab nii palju ise panustada oma tervenemisele. Sa leiad siit julgustust, toetust, nõuandeid ja tervenemise nippe.

 Ühtlasi tahan propageerida tervislikku eluviisi harjumusi ning olla kellelegi inspiratsiooniks, keda saan läbi õigete valikute mõjutada ja pakkuda läbi oma teadmiste ja kogemuste abikäe. Siin blogis jagan ma oma elustiili harjumusi ning räägin enesearendamisest ning jagan oma raamatu lugemisi.

Läbivaks teemaks on teekond Minapildi leidmisele. Olla armastus iseendas. Elu on liiga lühike, et asju ülemäära tõsiselt võtta. Tähtis on see, milline oled Sina inimolendina. Kui palju Sa naerad. Kui hästi Sa elad.

Pole olemas ei õiget ega valet arvamust, me kõik oleme nii ainulaadsed, eriti oma mõtlemise osas. Ja säilitame ka siin selle originaalsuse.

Ma pole ei arst, terapeut, psühholoog, vaid lihtsalt tavaline lihtne tüdruk, kes on üle elanud nii anoreksia kui buliimia. Ma tahan Sinuga jagada oma lugu lootusega, et see aitab igat inimest. Võta Minu lugu omaks, saa teadmisi sellest pikast ja raskest teekonnast, mille olen läbi elanud ja ela kaasa Minu tegemistele siin.

Aitäh Sulle Minu armas lugeja!

Me pole oma probleemidega üksi. Küsime julgelt abi. 

Go Team
Tropical Leaves
trainers
bottom of page